JEDEN NARÓD PONAD GRANICAMI

Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn Koźle, do którego należy ks. Proboszcz, rusza z coroczną zbiórką darów na Kresy Wschodnie. Akcja nosi nazwę Jeden naród ponad granicami. Zachęcam Was, drodzy Parafianie, do wsparcia Polaków zamieszkujących obecne tereny Litwy, Łotwy, czy Ukrainy - to wyjątkowa okazja pokazać im, że o nich pamiętamy! Do akcji przystąpić może każdy, przygotowując własną paczkę, można w kilka osób, czy rodzin. Przed Wielkanocą zawieziemy te paczki Polakom zamieszkującym Kresy. Lista potrzebnych produktów w paczce (nie trzeba dać wszystkich!) znajduje się na zdjęciu. Na facebookowym profilu SPKK można zapoznać się ze szczegółami akcji, zobaczyć zdjęcia i filmy z poprzednich wyjazdów z paczkami na Kresy.